موارد استفاده
مولتی سیکلون یک دستگاه جهت جمع آوری غبار بسیار پربازده میباشد که در قسمتهایی که درجه بالای جداسازی ذرات لازم باشد فوق العاده موثر است. این دستگاه را می تواند برای غبار ریز و یا درشت و همچنین با انواع گرد و غبار به شدت خورنده استفاده کرد. موارد مناسب استفاده برای تمیز کردن گازهای حاصل از فرآیندهاو تولیدات صنعتی مانند پردازش خاک و سنگ، ریخته گری، صنایع فولاد و بعلاوه تمیز کردن گاز باقی مانده از کارخانجات  دارای کوره می باشد.مولتی سیکلون  به صورت سیکلون های کوچک موازی مرتبط با هم درابعادواندازه های مختلف ساخته و تولید می شود. تعداد سیکلون های  کوچک در   هر اندازه متغیر است. مولتی سیکلون ها را  می توان برای جریان گاز در ابعادواندازه مختلف و حداکثر درجه حرارت ۳۰۰ درجه سانتی گراد تولید کرد .

ساخت – عملکرد
هر واحد سیکلون متشکل از تعدادی سیکلون های کوچک موازی مرتبط می باشد . محفظه سیکلون از ورق فولادی ساخته شده، و شامل دریچه هایی برای بازرسی و تمیز کردن می باشد. ورودی و خروجی فلنج دار بوده و قاب از پروفیل زاویه دار مقاوم ساخته شده است. در صورت لزوم می توان ارتفاع هایی غیر از موارد ارائه شده در جداول ارائه داد.

مونتاژ – تحویل
واحد بالایی جداکننده گرد و غبار و مجموعه سیکلون ها به صورت پیش-مونتاژ شده تحویل داده می شوند. واحد پایینی و قاب به صورت جداگانه تحویل داده شده، و مونتاژ آنها در سایت انجام می شود. این واحد ها بدون عایق تحویل داده می شوند؛ بهتر است عایق کردن در محل و در ترکیب با دیگر عملیات عایق کاری انجام شود. توجه داشته باشید که در طول مونتاژ از آب بندی کامل نقاط اتصال واحدهای بالا و پایین اطمینان حاصل شود.

لوازم جانبی

    • دمپر غبار
    • ظرف  انباشت  غبار
  • شیر دوار
تازه ترین پروژه ها