درباره صنایع سپاکو سبز

تولیدکننده و تامین کننده قطعات غبارگیرهای صنعتی

هدف از تاسیس سپاکو سبز پارس پدیده، بکارگیری از دانش مهندسان داخلی در زمینه تهویه صنعتی و پیاده سازی آن در انواع صنایع مختلف می باشد.درهمین راستا بر آن شدیم تا با پایه گذاری این کار گروه خلأ موجود در راه اندازی سیستم های تهویه صنعتی را برطرف نماید. سپاکوسبز پارس پدیده تولید کننده انواع کیسه فیلتر، کارتریج، سبد فیلتر، اسکرو، روتاری والو و انواع ونتوری و کیتهای دیافراگمی می باشد.جهت دست یابی به این مهم، گروه سپاکو سبز پارس پدیده تمام سعی و تلاش خود را در این راستا نموده تا هیچ فردی در هیچ صنعتی بدلیل نبود سیستم تهویه صنعتی جان وسلامتش به خطر نیفتد.سپاکو سبز پارس پدیده برای دست یابی به بالاترین درجه اطمینان، خط مشی های خود را متمرکز بر نیاز های مشتریان و بهبود مستمر در پیاده سازی سیستم های تهویه صنعتی قرار داده است. منافع مشترک ما و مشتریانمان همیشه در جهت بهترین و بالاترین بازده قرار می گیرد.

امروزه با گسترش روز افزون تکنولوژی و پیشرفت صنایع و دستگاه ها آلودگی های ناشی از کار هم روز به روز در حال افزایش است.وجود آلودگی های محیط کار بطور مستقیم بر روی سلامتی ، ایمنی و کیفیت زندگی صدها هزار از کارکنان صنایع کشور تاثیر گذار است . یکی از روش های مهندسی حذف و کنترل آلودگی های محیط کار، وجود سیستم های تهویه استاندارد و با کیفیت می باشد. گروه سپاکوسبز پارس پدیده با توجه به کمبود نیروی متخصص در طراحی سیستم های تهویه صنعتی بر آن شد تا با استفاده از نیروی متخصص و کارآمد و استفاده از برترین استاندارد های جهان بتواند نیاز کشور را در این زمینه مرتفع سازد و سلامت کارکنان، به عنوان با ارزش ترین منابع سازمان ها را حفظ کند.

خدمات ما

تولید غبارگیر

یکی از مهمترین خدمات شرکت سپاکوسبز پارس پدیده تولید غبارگیرهای صنعتی می باشد که اصلی ترین محصول ما است.

تعمیر غبارگیر

از دیگر خدمات سپاکو سبز پارس پدیده تعمیر و نگهداری غبارگیرهای صنعتی است که کافیست با مشاوران ما در تماس باشید.

راه اندازی غبارگیرها

از خدمات صنایع سپاکو سبز پارس پدیده که تولیدکننده و تامین کننده قطعات غبارگیرهای صنعتی است راه اندازی غبارگیرهای صنعتی است.

نصب غبارگیرها

از خدمات سپاکوسبز پارس پدیده، تولیدکننده و تامین کننده قطعات غبارگیرهای صنعتی می توان به نصب غبارگیرها در محل اشاره کرد.